Eesti English Русский

TERE TULEMAST KÄSITÖÖMAAILMA!

 Ostuinfo

Tellimine:

Toodete tellimiseks valige välja Teile sobivad kaubad ja lisage need Ostukorvi. Täitke kontaktväljad, valige Teile sobiv kauba kättetoimetamise viis ja salvestage. Kui valite kättetoimetamisviisiks Smartposti, siis palun lisage info lahtrisse, millisesse pakiautomaati soovite oma pakki saada ja salvestage uuesti. 
Mõnikord võivad värvitoonid lõngast tehtud pildil varieeruda võrreldes lõnga reaalse värvitooniga. See sõltub lõnga partiist või Teie monitorist/printerist.
Lõplikuks tellimuse kinnitamiseks vajutage nuppu "Kinnita”.  
Ühe tööpäeva jooksul saadetakse Teile meilile arve, mille alusel saate kauba eest tasuda.

Juhul, kui  toode on laost lõppenud, teavitatakse tellijat viivitusest enne arve väljastamist. Peale raha laekumist meie arvelduskontole, saadame kauba teele 3-5 tööpäeva jooksul. Pakk jõuab teieni vastavalt teenusepakkuja tingimustele.

Hind:
Kataloogis olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Ettevõte jätab endale õiguse hindu ette teavitamata muuta.

Kauba eest saab tasuda ettemaksuna pangaülekandega. Kaupade kättetoimetamise eest lisandub tellitud kaupade hinnale postikulu või tasu kullerteenuse eest vastavalt hinnakirjale.

Tasumine:
Tellitud kauba eest saab tasuda pangaülekandega Teie e-mailile saadetud arve alusel. Maksekorralduse selgituses märkige arve number. Toodete eest võib tasuda 2 kalendripäeva jooksul arve esitamisest. Kui Te ei ole selle aja jooksul maksnud, tellimus tühistatakse.

Transport:

SmartPost pakiautomaat  (www.smartpost.ee)
Paki saatmiskulu on alates 2,99 eurot.  
SmartPOSTi pakiautomaadid asuvad erinevates kaubanduskeskustes üle Eesti. 
Paki saabudes saadetakse Sinu mobiiltelefonile SMS teatega uksekood. Seetõttu on vajalik korrektse mobiiltelefoni numbri olemasolu. Selle koodi abil saad paki SmartPOSTist kätte. Kõik on väga lihtne ja pakiautomaadi ekraanil on vajalikud juhendid olemas. Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates Sinu mobiiltelefonile uksekoodi saatmisest.

Eesti Post tähitud pakid.

Eesti Postiga saadan pakid ainult tähitud pakidena! Postikulu sõltub paki kaalust ja mõõtudest. 

Kaupade tagastamine:
Tooteid võib ebasobivuse korral tagastada kahe nädala jooksul tellimuse kättesaamisest. Eeldame, et kaup on kätte saadud 7 tööpäeva jooksul alates kauba väljastamisest.
Kauba tagastamisega seonduvad kulud kannab tellija. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ning originaalpakendis. Kasutatud kauba eest raha ei tagastata!
Müüja tagastab tellijale lepingust taganemise korral kauba eest tasutud hinna viivitamata, hiljemalt aga 30 päeva jooksul alates lepingust taganemisest tellija osundatud pangakontole.

Lisainfo:
Kõiki külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset teavet. Müüja ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.

Lõppsätted:
Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. Kokkuleppe mittesaavutamisel on tellijal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.